Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Vianočné exhibičné zápasy hádzanárov v Detve boli prvýkrát s MinižabkamiVytlačiť
 

Po vianočnom hodovaní sa nadšenci hádzanej stretli v sobotu 29. decembra 2018 na Vianočných exhibičných zápasoch hádzanárov.

V Športovej hale v Detve si zmerali svoje sily štyri družstvá. Dve mužské družstvá boli Muži nad 40 rokov a Muži do 40 rokov. Dve ženské družstvá vytvorili bývalé hádzanárky.

V dvoch zápasoch si zmerali svoju silu a tiež kondíciu družstvá muži proti mužom a ženy proti ženám. Medzi zápasmi nasledovala tréningová jednotka Minižabiek (družstvo detí) pod vedením trénerok Zuzany Ďuricovej Kučerovej a Zuzany Komendovej.

Turnaj krátkym príhovorom otvoril prezident hádzanárskeho klubu Štefan Závodný, ktorý zároveň moderoval celé popoludnie. Na dodržiavanie športových pravidiel a zásad hry hádzanej dozeral v úlohe rozhodcu Róbert Mičuda. Atmosféra bola veľmi príjemná a zábavná. Ako súperi sa totiž stretli dobrí kamaráti a známi.

Po oficiálnej časti turnaja spoločné stretnutie pokračovalo v priestoroch bowlingovej sály v Detve, kde bol priestor na priateľské rozhovory a voľnú zábavu. Pri celkovom hodnotení možno konštatovať, že športovo-zábavné popoludnie sa vydarilo, prebehlo bez zranení a mnohých priaznivcov pritiahlo aj ako divákov.

Za úspešný priebeh a realizáciu patrí vďaka organizátorom turnaja pánovi Štefanovi Závodnému, Igorovi Závodnému mladšiemu, koordinátorom jednotlivých družstiev Igorovi Závodnému staršiemu, Jánovi Juríkovi, Pavlíne Blaškovej, zapisovateľke Eve Ďuricovej, časomeračovi Marcelovi Slovákovi a tiež mestu Detva za poskytnutý finančný príspevok.

MestoDetva.pngČinnosť Športového klubu Hádzaná Detva bola spolufinancovaná z rozpočtu mesta Detva.

Text: Igor Závodný


 
 


Deutch version
English version
Úvodná stránka