Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Šikulkovia na korčuliach: Poďakovanie rodičovVytlačiť
 

Dňa 3. decembra 2018 sa na zimnom štadióne v Detve pre deti z Materskej školy, A. Bernoláka 19 skončil kurz korčuľovania pod názvom Šikulkovia na korčuliach. Kurzu sa zúčastnili deti vo veku päť a šesť rokov.

Usilovne nacvičovali korčuliarske zručnosti, s ktorými sa mohli na záver kurzu pochváliť zdolaním jednoduchej prekážkovej dráhy, a tak dokázať pred pani učiteľkami Ladislavou Ruščákovou, Annou Fáberovou, Oľgou Poliačikovou, Martinou Šperkovou a pred svojimi rodičmi, aké bolo osožné zúčastniť sa tohto kurzu.

Pani učiteľky skutočne nezaháľali a naučili deti nielen stáť na korčuliach ale aj korčuľovať. Aj napriek tomu, že niektoré deti stáli na ľade iba prvý krát, išlo im to všetkým výborne. Samozrejme to nešlo vždy tak, ako by si predstavovali a bez pádov, ale ako hovoria pani učiteľky pre povzbudenie detí: „aj hokejisti padajú ako hrušky,“ tak prečo by nemohli aj deti. 

Na záver si všetci Šikulkovia zaslúžili odmenu vo forme diplomu, medaily a sladkého balíčka.

"My rodičia chceme vysloviť veľkú  vďaku všetkým pani učiteľkám za ich snahu a úsilie, ktoré venovali našim deťom," vyjadruje za všetkých rodičov autorka tohto textu.                                          

Text: Lucia Ragačová

 

 


 
 


Deutch version
English version
Úvodná stránka